resim

Kurumsal

Güvenlik sistemleri hususunda icraat gösteren Biltek Zaman, 10 yılı geride bırakan yönetim tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışı birçok önemli projeye imza atmıştır. İşinde tecrübeli Biltek Zaman, proje ekibi, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip , kendi deneyimlerinide koyarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır. TürkiyeGeneli yurt dışında lisans görmüş mühendis ve teknisyenlerden oluşan Biltek Zaman teknik destek ekibi, 7/24 kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır . Vizyonumuz ve Misyonumuz Uluslararası standartlar da ürün ve hizmet kalitesi sunmak, yurt dışında ve Ülkemizde aranılan ve memnun kalınan bir marka olmak yolunda emin adımlarda ilerlemekteyiz .

Güvenlik ve Geçiş kontrol sistemleri sektörün de, ticari Şartlar ve etik çerçevesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızla birlikte sağlam bir ekip ruhu anlayışı ile pazar Olanağımızı arttırarak bir numara olmaktırDeğerli olarak gördüğümüz ve izlemekte Gayret gösterdiğimiz yol Müşterilerimizin değişen ve büyüyen gereksinimlerini karşılayabilecek kalite de Malar, sizler ile olan iletişimiz ve satış yapıldıktan sonrası diğer hizmetlerimizle sizlerin memnuniyetlerini maksimum düzeye çıkartabilmek, tüm ortaklarımızın katılımı ile gücünü eksitmeden gelişmemizi sağlayacaktır. ortaklarımızın hep verimliliğini artırmak ve aile ortamını sağlayarak ekip'i canlandırmak, uygulamalarınızı temiz bir şekilde yürütebilmek için uluslararası toplam kalite yönetim sistemlerini esas almaktı. Üstünlüklerimiz piyasada en geniş ürün kataloğunu bünyemizde barındırmadayız.

Bir işletme için şart olan tüm elektronik güvenlik ekipmanları ve teknik desteğini esirgemeyecek kadro bulundurmaktayız. Uluslararası stabil eksik olmayan sağlam ürünler, 7/24 kesintisiz mükemmel teknik destek, Geneli, yurtdışında eğitilmiş uzman teknik destek ekibi uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşulları, en son gelişmeleri yakından izleyen uzman BiltekZaman ekibi, İlk elden ürün bulundurmak şansı ile müşterilerimize daha kaliteli ürün veriyor olma mutluluğundağız. Tüm ürünlerimiz kendi ithalatımız veya üretimimizdir. Personel politikamız BiltekZaman çalışmasıyla değer yaratmayı ilke edinmiştir.

bayilerimizi dinamik bir yapıda tutmak için, sürekli gelişim ile çalışanların performanslarını artırmayı, takım ruhunu oluşturmayı, çağdaş, profesyonel ve huzurlu bir iş ortamı sunmayı hedefler. Biltek Zaman dürüst, saygın, iyi yetişmiş, egitim düzeyi yüksek, insan ilişkileri gelişmiş, takım çalışmasına katılan, dinamik, kendini ve çevresindekileri geliştirmeyi bilen kişiler kazandırmayı amaçlar. Kişilere eşit fırsatlar, kariyer yapma, grup içi rotasyon ve transfer olanağı sağlar